Postupové zkoušky

Pondělí 3. června 2019  -  ZUŠ Štíty

pedagog:  Zdislava Stejskalová

12:30

  • Benešová Ema Jana          2. roč.
  • Naiserová Markéta              
  • Smrčková Tereza              
  • Šulová Petra                        5. roč.                   
  • Naiserová Kateřina             6. roč.

pedagog:  Eliška Rýznarová

13:30

  • Nezbedová Barbora             2. roč.
  • Vodák Aleš                            3. roč.
  • Chamlarová Monika            4. roč.

 

Pondělí 3. června 2019  -  ZUŠ Zábřeh, učebna 3.01

pedagog:  Martina Valentová

14:30

  • Dobřanská Alexandra           P2
  • Sléžková Anna
  • Sléžková Nela                        1. roč.
  • Divišová Jana                        2. roč.
  • Hojgrová Barbora                 
  • Linhartová Alena                                                                       
  • Přikryl Vítězslav                     

15:00

  • Jágrová Ester                         3. roč.
  • Opltová Anděla
  • Přikrylová Aneta
  • Sitta Vojtěch          
  • Smetanová Lucie

15:30

  • Baderle David                         4. roč. 
  • Wagnerová Ellen
  • Baníková Radka                     6. roč.                   
  • Vyhnálek Marek                                 

        

Úterý  4. června 2019 -   ZUŠ Zábřeh, učebna 3.01

pedagog:  Hana Orlická

13:00  

  • Gintherová Laura                   1. roč.
  • Kovářová Magdaléna
  • Petrová Beáta
  • Planičková Julie                     2. roč.
  • Stejskalová Dorota                              
  • Čvančarová Veronika            4. roč.
  • Kakrdová Nikol                 
  • Stejskalová Klára

13:45

  • Kubalíková Anna                    5. roč.                                      
  • Novák Jan
  • Šoustalová Lucie
  • Minarčíková Patricie              6. roč.                                      
  • Maixnerová Viktorie               2. roč./II.

 

pedagog:  Marie Vintrová

14:30

  • Novotná Veronika                   P2
  • Debre Ella                                 1. roč.                                 
  • Kalábová Sára Anna               2. roč.
  • Josefína Kašparová
  • Kolomazníková Karolína

15:00                   

  • Labor Vítězslav                        3. roč.
  • Němcová Karolína
  • Burianová Michaela                4. roč.

15:30

  • Hrachová Anna                        5. roč.                   
  • Kašparová Matylda
  • Klimešová Eliška
  • Nečasová Marie
  • Novák Jakub
  • Domluvilová Klára                   6. roč.

 

Středa  5. června  2019 –  ZUŠ Zábřeh, učebna 3.01

pedagog:  Řeháková Zuzana

13:00

  • Bartoš Martin                          1. roč.
  • Macková Barbora
  • Baníková Karolína                  2. roč.
  • Kaňoková Aneta
  • Nerudová Viktorie
  • Nevoral Jan

 13:30

  • Budějovská Helena                 3. roč.
  • Mikulová Evelina
  • Utíkalová Natálie
  • Janáková Gabriela                  4. roč.
  • Králová Kateřina

14:00

  • Nevoralová Tereza                  5. roč.                   
  • Budějovská Marie                    6. roč.
  • Lorencová Kamila
  • Těthal Ivo
  • Vaňková Klára
  • Šneiderová Daniela                  2. roč./II.      

                  

Středa  5. června  2019 –  ZUŠ Zábřeh, učebna 3.01

pedagog:  Jana Stejskalová

15:00

  • Bezchlebová Magdaléna          P2
  • Prášil Štěpán
  • Kopřivová Eliška                        1. roč
  • Langerová Simona

15:15

  • Compelová Veronika                 2. roč.
  • Suchá Lucie
  • Václavková Tereza
  • Wierbová Veronika
  • Bartošová Tereza                       3. roč.                  
  • Lolková Adriana                                            
  • Minářová Nella
  • Roubalová Nela

 

Čtvrtek  6. června 2019 – ZUŠ Zábřeh, učebna 3.01

pedagog:  Eva Vurstová

13:00

  • Moťka Jan                             1. roč.
  • Pelantová Nikol
  • Weinlichová Elin
  • Wolna Michaela
  • Přibylová Agáta                     2. roč.

13:30                                           

  • Potěšilová Nela                     3. roč.
  • Šmejdíř Cyril

13:45

  • Bock Maxim                           4. roč.
  • Dobiáš Jan
  • Kopecký Filip
  • Kozáková Natálie
  • Ševčíková Pavlína

14:15

  • Žáková Daniela                        5. roč.
  • Hošková Kristýna                    6. roč.
  • Smrčková Adéla
  • Smýkalová Eliška

                           

pedagog:  Jana Stejskalová

15:00

  • Uherková Linda                        4. roč.
  • Ryšavá Markéta                       5. roč.
  • Kubalík Matěj                           6. roč.                                                    
  • Nesporá Taťána
  • Svoboda Adam

 

Pátek  7. června 2019  - ZUŠ Zábřeh,  učebna 3.01

pedagog:  Lenka Čermáková

13:00

  • Kaňková Johana                      1. roč.
  • Kuzník Jindřich
  • Šmehlík Petr
  • Jánětová Szarlota                    2. roč.
  • Večeřová Adéla

13:30

  • Kaňková Anna                           3. roč.
  • Krobotobá Klára
  • Melicheríková Emílie
  • Tinkl Jan
  • Večeřová Eliška

14:00

  • Hohn Roman                              4. roč.
  • Měšťánková Barbora
  • Weinlichová Veronika
  • Burešová Amálie                       5. roč.                                                    
  • Cápková Nela
  • Melicheríková Beáta

Pondělí 3. 6. 2019, Štíty, učebna č. 3

Z. Davidová: 13.20 – 14.30 hod.

  • Fingr Lukáš
  • Davidová Melánie
  • Blaha Radek
  • Cygrýd Tomáš
  • Čech Patrik
  • Kreuzigerová Melanie
  • Haltmar Václav

Úterý 4. 6. 2019, Zábřeh učebna č. 2.14

Z. Davidová:  13.30 – 16.10 hod.

  • Hecl František
  • Šebesta Matyáš Maxmilián
  • Knápek David
  • Mikšíková Tereza
  • Minářová Rozálie

  • přestávka

  • Míča Vojtěch
  • Pudil Štěpán
  • Škrabalová Hana
  • Škrabal Šimon
  • Šotolová Alice

  • přestávka

  • Kadlecová Kateřina
  • Bartoňová Tereza
  • Harciníková Andrea
  • Valentová Petra     

J. Kuzníková:  16.10 – 16.20 hod.

  • Žalio Markéta

 

Středa 5. 6. 2019, Zábřeh učebna č. 2.14

J. Holota:  13.10 – 16.20 hod.

  • Pavelka Radek
  • Fišnar Jakub
  • Chudoba Adam
  • Hlavatý Daniel

  • přestávka

  • Krmela Vojtěch
  • Skálová Nikola
  • Chmelař Jakub
  • Pírková Aneta
  • Seidlová Pavla

  • přestávka

  • Brzobohatá Natálie
  • Pospěch Vít
  • Pospěch Vojtěch
  • Bašta Jiří
  • Havlíčková Petra

  • přestávka

  • Vondruška Vojtěch
  • Stanke Jiří

 

Čtvrtek 6. 6. 2019, Zábřeh učebna č. 2.14

J. Paličková:  13.00 – 15.20 hod.

  • Rýznar Matouš
  • Blažková Andrea
  • Chmelař Matěj
  • Ondráčková Veronika
  • Polách Petr

  • přestávka

  • Kalmánová Silvie
  • Žandová Tereza
  • Hamplová Miroslava
  • Krmela Matyáš
  • Vavroušková Nora

  • přestávka

  • Skopalová Pavlína
  • Hampl Vojtěch

J. Kuzníková:  15.20 – 16.50 hod.

  • Klimeš Filip     
  • Stejskalová Jana
  • Merta Marek

  • přestávka

  • Skalický David
  • Jánošík Martin
  • Odložilová Anna
  • Přibyla Kristian
  • Psotka Ondřej

 

Pátek 7. 6. 2019, Zábřeh učebna č. 2.14

J. Kuzníková:  13.00 – 15.10 hod.

  • Michal Petr
  • Debre Jan
  • Kvido Šneider
  • Mojdl Vojtěch
  • Žalio Lucie

  • přestávka

  • Sedmera Adam
  • Klimková Tereza
  • Baslerová Veronika
  • Skalický Vít
  • Korvasová Sára

Středa 5. 6. 2019, učebna 2.12, přípravná třída č. 2.11

třídy uč. Mgr. Františka Kolčavy, Mgr. Dominika Kolčavy, MgA. Marie Ševčíkové

  • 13:30 Karel Kolomazník
  • 13:35 Dorota Stejskalová
  • 13:40 Matěj Stejskal
  • 13:45 Dorota Kolčavová
  • 13:50 Apolena Kolčavová
  • 14:05 Jiří Lexman
  • 14:15 Terezie Jaššová
  • 14:25 Kristýna Salajková
  • 14:30 Iva Chlumská
  • 14:40 Ondřej Korger
  • 14:50 Vanesa Voráčová
  • 14:55 Vendula Voráčová
  • 15:00 Kristýna Hojgrová
  • 15:10 Magdalena Mertová
  • 15:20 Eliška Smýkalová
  • 15:30 Vojtěch Vrablic
  • 15:35 Anna Kubíčková
  • 15:40 Jiří Kubíček
  • 15:50 Milan Horák

Čtvrtek 6. 6. 2019, učebna č. 2.12, přípravná třída č. 2.11

třídy uč. Mgr. Františka Kolčavy, Mgr. Dominika Kolčavy, MgA. Marie Ševčíkové  

  • 13:30 Kristýna Hamplová
  • 13:35 Anna Novotná
  • 13:40 Markéta Ozorovská
  • 13:45 Nela Vejnarová
  • 13:55 Natálie Lerchová
  • 14:05 Julie Poláchová
  • 14:10 David Málek
  • 14:15 Karel Ozorovský
  • 14:25 Magdalena Suchá
  • 14:30 Jáchym Čech
  • 14:35 Hana Kolářová
  • 14:40 Antonín Pírek
  • 14:50 Jakub Smékal
  • 15:00 Rozálie Švubová
  • 15:05 Tereza Applová
  • 15:35 Jakub Švec
  • 15:40 Josef John
  • 15:45 Tadeáš Tinkl

Náhradní termín:

  • Richard Kuznik
  • Matyáš Fišnar

Pondělí 3. 6. 2019 ZUŠ Štíty

Bohumil Havelka 13.00 - 13.15   

  • Lakomý David – zobc. flétna 1. ročník
  • Knápek Jan – trubka 5. ročník
  • Knápek David – bicí 6. ročník

Pavla Nejedlá  13.15 - 13.35

  • Heráková Karolína – zobc. flétna 2. ročník
  • Haltmarová Martina – klarinet 3. ročník
  • Skácelová Natálie – klarinet 7. ročník

Zkušební komise: Mgr. P. Doubrava, L. Effenbergerová, B. Havelka, P. Nejedlá, L. Vepřek

 

Pondělí 3. 6. 2019 ZUŠ Zábřeh (zkušebna DO)

Blanka Pavlíková  14.05 - 15.20

  • Havlík Lukáš  – zobc. flétna P2
  • Císařová Adéla – zobc. flétna 1. ročník
  • Jakešová Adriana – zobc. flétna 1. ročník
  • Jedelský Martin – zobc. flétna 1. ročník
  • Seidlová Sára – zobc. flétna 1. ročník
  • Švédová Anna Marie – zobc. flétna 1. ročník
  • Čvančarová Eva – zobc. flétna 2. ročník
  • Franková Julie – zobc. flétna 2. ročník
  • Křeková Natálie – zobc. flétna 2. ročník
  • Nováková Eliška – zobc. flétna 2. ročník
  • Nováková Zuzana – zobc. flétna 2. ročník
  • Polách Antonín – zobc. flétna 2. ročník
  • Žouželka Václav – zobc. flétna 2. ročník
  • Hampl Jan – zobc. flétna 3. ročník
  • John Tadeáš – zobc. flétna 3. ročník

15.20 - 16.15

  • Haasová Iva – lesní roh 2. ročník
  • Vařeka Jan – lesní roh 3. ročník
  • Hrabal Matěj – lesní roh 4. ročník
  • Fišnarová Anna – lesní roh 5. ročník
  • Hýblová Julie – lesní roh 5. ročník
  • Lachnitová Michaela – lesní roh 5. ročník
  • Pazderníková Zdeňka – lesní roh 5. ročník
  • Hackenbergero Václav – lesní roh 6. ročník
  • Ondráčková Adéla – lesní roh 6. ročník

Pavla Nejedlá 16.15 - 17.00

  • Viktorinová Klára – zobc. flétna P1
  • Pospíšil Karel – zobc. flétna P2
  • Báčová Eliška – zobc. flétna 1. ročník
  • Janů Eliška – zobc. flétna 1. ročník
  • Viktorinová Marie – zobc. flétna 1. ročník
  • Káčerková Viktorie – zobc. flétna 3. ročník
  • Viktorinová Anna – zobc. flétna 3. ročník
  • Zpěváková Kristýna – zobc. flétna 3. ročník
  • Opravilová Lucie – klarinet 3. ročník
  • Sedláčková Michaela – klarinet 4. ročník

Zkušební komise: Mgr. P. Doubrava, L. Effenbergerová, Mgr. G. Kubíčková, B. Pavlíková, MgA. L. Václav,     

                                L. Vepřek, P. Nejedlá

                                      

Úterý 4. 6. 2019 ZUŠ Zábřeh (zkušebna DO)

Libuše Effenbergerová 13.00 - 13.25

  • Applová Klára – zobc. flétna P2
  • Helleší Agáta – zobc. flétna P2
  • Coufal Jiří – zobc. flétna 2. ročník
  • Lubojacký Robert – zobc. flétna 2. ročník
  • Machoňová Natálie – zobc. flétna 2. ročník
  • Bieda Dana Božena – zobc. flétna 3. ročník
  • Kamlarová Simona – zobc. flétna 3. ročník

13.25 - 15.05

  • Králová Karolína – klarinet 2. ročník
  • Hofingerová Kristýna – klarinet 3. ročník
  • Kylarová Anna – klarinet 3. ročník
  • Opravil Šimon – klarinet 3. ročník
  • Šmejdíř Vincent – klarinet 3. ročník
  • Frydrych Dan – saxofon 3. ročník
  • Chlumský Vít – klarinet 4. ročník
  • Jedelská Barbora – klarinet 4. ročník
  • Melhubová Michelle – klarinet 4. ročník
  • Wagner Adam – klarinet 4. ročník
  • Zelová Jitka – klarinet 4. ročník
  • Babišta Vít – saxofon 5. ročník
  • Hamplová Růžena – saxofon 5. ročník
  • Grúzová Anna – klarinet 6. ročník
  • Hajtmarová Vanessa – klarinet 6. ročník
  • Navrátilová Marie – klarinet 6. ročník
  • Špičková Klára – saxofon 6. ročník
  • Körnerová Denisa – klarinet 7. ročník

Mgr. Gabriela Kubíčková 15.05 - 15.40

  • Balcárková Alice – zobc. flétna P2
  • Matyášová Anna – zobc. flétna P2
  • Musil Jakub – zobc. flétna P2
  • Popelková Barbora – zobc. flétna P2
  • Bartošová Kateřina – zobc. flétna 2. ročník
  • Hrochová Justýna – zobc. flétna 2. ročník
  • Köverová Zuzana – zobc. flétna 2. ročník
  • Nedomová Zuzana – zobc. flétna 2. ročník
  • Musilová Emma – zobc. flétna 3. ročník

15.40 - 16.25

  • Krobotová Klára – klarinet 1. ročník
  • Maturová Michaela – klarinet 2. ročník
  • Hrubá Terezie – klarinet 4. ročník
  • Šmehlík Martin – klarinet 4. ročník
  • Juránková Eliška – klarinet 5. ročník
  • Zemánková Nela – klarinet 5. ročník
  • Staudingerová Anna – klarinet 7. ročník

Mgr. Pavel Doubrava 16.25 - 16.40

  • Ondráčková Barbora – klarinet 2. ročník
  • Kantorová Anastázie – klarinet 7. ročník
  • Tazbírek Zdeněk – klarinet 7. ročník

Zkušební komise: Mgr. P. Doubrava, B. Pavlíková, MgA. L. Václav, L. Vepřek, Mgr. A. Rubešová , P. Nejedlá, Mgr. V. Kolářová,                 

                                L. Effenbergerová, Mgr. G. Kubíčková  

                                  

Středa 5. 6. 2019 ZUŠ Zábřeh (zkušebna DO)

Lubomír Vepřek  13.00 - 13.20

  • Kolomazník Tomáš – zobc. flétna P2
  • Kysčiak Oliver – zobc. flétna P2
  • Krobot Jan – zobc. flétna 1. ročník
  • Sršňová Magdalena – zobc. flétna 1. ročník
  • Hojgrová Eliška – zobc. flétna 2. ročník
  • Nevěřilová Vendula – zobc. flétna 2. ročník

13.20 - 14.45

  • Opravil Matouš – trubka 2. ročník
  • Unzeitig Jan – trubka 2. ročník
  • Diblík Petr – trubka 3. ročník
  • Hroch Miroslav – trubka 3. ročník
  • Kratochvílová Elen – trubka 3. ročník
  • Krmelová Monika – trubka 3. ročník
  • Pecha Pavel – trubka 3. ročník
  • Suchý Pavel – trubka 3. ročník
  • Šilberský Jakub – trubka 3. ročník
  • Kroutil Štěpán – klarinet 4. ročník
  • Hroch Vít – trubka 5. ročník
  • Kolář Petr – trubka 5. ročník
  • Novák Ján – trubka 5. ročník
  • Blaha Marek – trubka 6. ročník
  • Fúsik Štěpán – trubka 6. ročník
  • Compel Marek – trubka 7. ročník

Vít Komárek 14.45 - 15.10

  • Mareček Matyáš – bicí 1. ročník
  • Popelka Miroslav – bicí 1. ročník
  • Vyhnálek Marek – bicí 1. ročník
  • Hrubý Vítek – bicí 4. ročník
  • Pernica Albert – trubka 4. ročník
  • Bezchleba Matyáš – bicí 5. ročník

Zkušební komise: Mgr. P. Doubrava, L. Effenbergerová, B. Pavlíková, Mgr. A. Rubešová, MgA. L. Václav, L. Vepřek, V. Komárek,

                                Mgr. V. Kolářová  

                           

Čtvrtek 6. 6. 2019  ZUŠ Zábřeh (zkušebna DO)

MgA. Lukáš Václav  13.00 - 13.30

  • Krčálová Dorota – zobc. flétna P2
  • Bačová Lenka – zobc. flétna 1. ročník
  • Bačová Martina – zobc. flétna 1. ročník
  • Michal Jakub – zobc. flétna 1. ročník
  • Müllerová Jana  – zobc. flétna 1. ročník
  • Hamplová Julie – zobc. flétna 2. ročník
  • Körnerová Petra – zobc. flétna 3. ročník

MgA. Lukáš Václav 13.30 - 14.15

  • Resler Michael – baryton 3. ročník
  • Špička Karel – baryton 3. ročník
  • Hroch Martin – baryton 4. ročník
  • Přibáňová Pavlína – baryton 6. ročník
  • Mazánková Štěpánka – baryton 7. ročník
  • Frýda Petr – tenor 5. ročník
  • Weinlich Jiří – tenor 5. ročník

14.15 - 15.00

  • Růžička Matyáš – pozoun 3. ročník
  • Divišová Lucie – pozoun 4. ročník
  • Vinklerová Stella – pozoun 5. ročník
  • Přibáňová Petra – pozoun 4./II.ročník
  • Komenda Pavel – pozoun 4./II.ročník
  • Pelikán Jan – tuba 6. ročník
  • Prachař Karel – tuba 6. ročník
  • Krmela Vojtěch – tuba 7. ročník

Mgr. Alexandra Rubešová 15.00 – 15.20

  • Pavlasová Magdalena – zobc. flétna P2
  • Divišová Lucie – zobc. flétna 2. ročník
  • Hönigová Barbora – zobc. flétna 2. ročník
  • Baslerová Eva – zobc. flétna 3. ročník
  • Diviš František – zobc. flétna 4. ročník
  • Baslerová Veronika – zobc. flétna 5. ročník

15.20 - 15.45

  • Ivanovičová Alexandra – příč. flétna 3. ročník
  • Moťka Petr – příč. flétna 3. ročník
  • Ondruchová Anna – příč. flétna 5. ročník
  • Braunerová Nikola – příč. flétna 7. ročník
  • Vorlová Eva – příč. flétna 7. ročník

Zkušební komise: L. Effenbergerová, Mgr. G. Kubíčková, B. Pavlíková, MgA. L. Václav, L. Vepřek, Mgr. A. Rubešová, Mgr. V. Kolářová

                                                                     

Pátek 7. 6. 2018  ZUŠ Zábřeh (zkušebna DO)

Mgr. Veronika Kolářová  13.00 – 14.40

  • Applová Gabriela  – příč. flétna 2. ročník
  • Kantorová Alžběta – příč. flétna 2. ročník
  • Nedomová Karolína – příč. flétna 2. ročník
  • Zemánková Julie – příč. flétna 2. ročník
  • Žouželková Dora – příč. flétna 2. ročník
  • Janíčková Martina – příč. flétna 3. ročník
  • Stejskalová Klára – příč. flétna 3. ročník
  • Špačková Tereza – příč. flétna 3. ročník
  • Kopecká Klára – příč. flétna 4. ročník
  • Ondráčková Martina – příč. flétna 4. ročník
  • Václavská Nela – příč. flétna 4. ročník
  • Čvančarová Kateřina – příč. flétna 6. ročník
  • Hajzlerová Viktorie – příč. flétna 6. ročník
  • Kargerová Anna – příč. flétna 6. ročník
  • Švubová Adéla – příč. flétna 6. ročník
  • Köglerová Anita – příč. flétna 7. ročník

Mgr. Karolína Mynářová 14.40 - 15.10

  • Rýznarová Jitka – hoboj 2. ročník
  • Kunschnerová Hana – hoboj 3. ročník
  • Purová Lenka – hoboj 3. ročník
  • Žandová Sabina – hoboj 3. ročník
  • Azzani Mona – hoboj 4./II.

Zkušební komise: L. Effenbergerová, L. Vepřek, MgA. L. Václav, Mgr. V. Kolářová, Mgr. K. Mynářová, Mgr. A. Rubešová

                                   

Úterý 4. června 2019, učebna č. 1.04 Zábřeh

Ivo Čermák:

13:00

  • Nela Drábková
  • Nela Křivancová
  • Kristýna Šimková
  • Barbora Kapsová
  • Alena Poláchová
  • Antonín Lőrinc
  • Štěpán Wurzler
  • Adéla Chládková
  • Jan Skála
  • Stela Smékalová
  • Karolína Řeháková
  • Anna Hamplová

14:00

  • Michal Švéda
  • Tomáš Maňka
  • Lucie Divišová
  • Emílie Bartošová
  • Barbora Diblíková
  • Anežka Vítová
  • Daniel Hajtmar
  • Antonín Rýznar
  • Jaroslav Koňarik
  • Sabina Eliášová
  • Teraza Šmídová

 Havelka Bohumil:  učebna č. 2.10

15:15 – 16.00 hod.

  • Adam Hőchsman
  • Hobzová Sofie
  • Lucie Odložilová
  • Kramarová Elen
  • Karolína Nesétová
  • Ondřej Král
  • Kargerová Markéta
  • Čechová Hana

pátek 7. června 2019, učebna č. 2.12, Zábřeh

František Kolčava:

  •  David Valouch
  • Anna Janků
  • Tereza Johnová
  • Vejnarová Nela
  • Martina Herynková
  • Nela Nétková
  • Adriana Dvořáková

Magdaléna Kučerová:

15:30 – 16:15

  • Bezděková Tereza
  • Hrubá Nela
  • Jedelský Jaroslav
  • Drtilová Michaela
  • Novák Jiří
  • Tazbírková Nela
  • Žáková Markéta
  • Hejlová Michaela